SopCast

4.2.0

3.0

1

P2P TV artık herzamankinden çok daha kolay

2M

Bu uygulamayı oyla

SopCast, P2P'ye dayalı bir programdır ve bilgisayarınızı gerçek bir TV istasyonuna dönüştürür.

SopCast sayesinde, istediğiniz klasörden video izleyebilirsiniz. Diğer kullanıcılar da sizin yayınladığınız içeriğe erişim sağlayabilir, böylece bir TV Kanalı sahibi hissini deneyimlersiniz. SopCast'in bir çok dosya formatını desteklediğini unutmayın, örneğin: ASF, WMV, RM, Mp3, SPL,...

P2P teknolojisine dayandığı sürece, kalite şu anda bir kanalın izleyici sayısına göre artacak. Eğer çok sayıda izleyici varsa, kalitede benzer şekilde iyileşir.

Elbette, kendi kanalınızı yayınlayacaksanız, Official Site'de diğer kullanıcıların bilmesini sağlayabileceksiniz, bir kategoriye koyun ve halka açık mı özel mi olduğuna karar verin.

SopCast sadece sinyal göndermekle kalmaz aynı zamanda diğer kullanıcıların yayınladığı kanalların sinyallerini de alır. TV izlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken izlemek istediğiniz kanalın üzerine tıklamak.

SopCast'in belki de en önemli özelliği kullanımının basitliğidir, hiç bir şey ayarlamak zorunda değilsiniz, COM portlarını ve tüm diğer gereksiz işleri unutun, sadece çalıştırın ve P2P TV'nin tadını çıkarın.
Uptodown X